Výsledky odohratých zápasov Young Angels Academy počas víkendu (18.-20.05.2018)

Autor: youngangels.sk

Prinášame výsledky odohratých zápasov jednotlivých družstiev Young Angels Košice počas uplynulého víkendu.

JUNIORKY Young Angels Yellow

Finálový turnaj juniorských majstrovstiev SR 2018

Piatok
Young Angels "YELLOW" Košice – ŠBK Spišská Nová Ves 99:40 (34:11, 16:10, 21:4, 28:15)
Body: Majorošová 18, Machalová 15, Mikovčáková 12, Flešárová 6, Urbanová 3 (Seňová 16, Balážová 12, Ušalová 6, Knappová a Pahulyová po 4, Hartmannová 3)
TH: 11/7 – 11/7, Fauly: 19 – 11, Trojky: 12 – 5, Rozhodovali: Hudec, Hadari
Tréner: Radko Dvorščák, asistent trénera: Branislav Brliť

Vyjadrenie trénera Radka Dvorščáka:
Vstup do turnaju bol z nášho pohľadu príkladný. Súperovi sme nechali minimálny priestor na hru a celý zápas jasne kontrolovali. Z celého družstva bola cítiť energia a chuť do basketbalu. Príkladné bolo naše nasadenie v útoku aj obrane. Neuspokojili sme sa s náskokom a hrali zápas v nami určenom tempe od úvodu až po samotný záver.

Vyjadrenie hráčky Michaely Pahulyovej:
Na tento zápas sme sa všeobecne tešili. Nezáležalo nám proti komu sme hrali, ale že sme sa konečne dostali k vrcholu našej sezóny na ktorú sme sa celý rok pripravovali. Pred týmto zápasom sme si dali jasné ciele ako družstvo. Do zápasu sme vstúpili zodpovedne, podporovali sme sa a snažili sa nadýchať čerstvej atmosféry majstrovského turnaja. Zápas bol po celý čas v náš prospech aj, keď sme mali menšie chyby ktoré sa stávajú pri tvorení hry. Dôležité bolo, že sme mali podporu od trénerov a hlavne našich košických fanúšikov, ktorí si prišli užiť záver sezóny spolu s nami. Zápas skončil v náš prospech. Hodil sa nám na predprípravu na súperov ktorí nás čakajú zvyšné dva dni. Verím, že náš výkon sa bude len stupňovať a dosiahneme ciel na ktorý sme sa celý rok pripravovali.

Sobota
BK Slovan Bratislava – Young Angels "YELLOW" Košice 70:62 (19:18, 19:13, 18:14, 14:17)
Body: Machalová 17, Balážová 14, Mikovčáková 13, Majorošová 10, Urbanová 4 (Ušalová 3, Pahulyová 1, Flešárová, Knappová a Seňová 0)
TH: 15/8 – 31/22, Fauly: 28 – 17, Trojky: 10 – 2, Rozhodovali: Gálová, Hudec

Tento zápas bol pre nás vrcholom sezóny a prikladali sme mu všetku vážnosť. Bolo jasné, že v tomto zápase to určite nebude o peknom basketbal, ale že to bude "boj" kto z koho. V zápase sa bojovalo celých 40 minút a o víťazovi vôbec nebolo rozhodnuté predčasne. V porovnaní so súperom nás výrazne sklamala streľba pričom súperovi sa podarilo dať aj pár veľmi ťažkých striel. Samozrejme ešte viac nás môže mrzieť zbrklosť a nesprávne rozhodnutia, či priveľa ľahko stratených lôpt. Súper sa tiež v porovnaní s nami prezentoval lepším posunom lopty a výrazne nás predbehol v dosiahnutých asistenciách. Bojovali sme vždy a za každého stavu až do záverečného klaksónu. Každopádne súper zúročil svoje tvrdo nazbierané skúsenosti z EXZ a zápas dotiahol do víťazného konca. Dievčatám nemôžem uprieť snahu a je jasné, že táto prehrá bolí. Každopádne ideme ďalej. Týmto turnajom sa basketbalový život nekončí. Určíme si nové ciele a po prestávke budeme pokračovať. Máme v Košiciach dostatočne zaujímavú pyramídu dievčat, čoho dôkazom bol aj tento turnaj. Podstatné je, aby sme ich dokázali udržať s chuťou a odhodlaním pracovať nech sa deje čokoľvek.

Vyjadrenie hráčky Dominiky Urbanovej:
Vedeli sme, že tento zápas bude najdôležitejší v sezóne. Už dvakrát sme s týmto družstvom prehrali a tak sme mali ešte väčšiu chuť vyhrať. Od začiatku sme začali makať a aj keď sa nám súper niekedy vzďaľoval snažili sme sa s ním držať krok. Bohužiaľ naša úspešnosť streľby sa len ťažko dala porovnať so súperom. Po polčase sme boli odhodlané otočiť 7-bodový náskok. Darilo sa nám získavať lopty, no všetko sme chceli rýchlo rozhodnúť. Tak vzniklo aj pár zbytočných strát a rýchle protiútoky súpera. Aj keď sme mali viac ziskov a doskokov ako súper a dokázali sme sa dotiahnuť na rozdiel 4 bodov, dostali sme 10 "troják", väčšinu dokonca krytých a niektoré aj ďaleko spoza trojkového oblúka. Nám sa podarilo dať iba 2 a s tým sa bojovalo už veľmi ťažko.

Nedeľa
Young Angels „Yellow“ Košice – Young Angels „Blue“ Košice 64:54 (15:16, 20:15, 16:11, 13:12)
Body: Majorošová 11, Flešárová 9, Machalová a Mikovčáková po 5, Urbanová 3 (Balážová 13, Knappová a Ušalová po 6, Seňová 4, Pahulyová 2)
TH: 19/10 – 26/15, Fauly: 20 – 18, Trojky: 4 – 3, Rozhodovali: Hudec, Falath

V tomto zápase to už bolo o našej hlave, ktorá sa ešte nevyrovnala so sobotnou prehrou. Chvíľu nám trvalo, kým sme sa dostali do tempa a chytili správnu energiu. Začali sme priveľmi pozvoľna v obrane a súper diktoval tempo hry. Našťastie baby  pochopili, že tento zápas zlomíme len lepšou obranou, ktorá preruší organizovanú hru súpera. Tá aj prišla a zápas sme si už nenechali ujsť. Ďakujem hráčkam a asistentovi za celú sezónu, ktorá nás všetkých posunula určite vyššie. Samozrejme vďaka patrí aj rodičom za povzbudzovanie nielen na tomto záverečnom turnaji.

Vyjadrenie hráčky Kataríny Kanppovej:
Náš posledný zápas na F4 sme hrali s našimi mladšími dievčatami Young Angels Blue. Vedeli sme ,že ten zápas nebude vôbec ľahký a že ich nesmieme podceniť. Začiatok nebol úplne podľa našich predstáv. Robili sme chyby, ktoré Blue trestali. No keď sme na nich pritlačili a začali poctivo brániť hneď sa nám viac darilo. Vytvorili sme si náskok a víťazstvo si už nenechali ujsť.

JUNIORKY Young Angels Blue

Piatok
Slovan Bratislava - Young Angels "Blue" Košice 53:43 (30:21)
Body: Kaliuzhna 14, Zahornacká 7, Bohušová 6 (11 dosk.), Virasztóová 5, Pahulyová 4, Burdová 3, Čatlošová 2, Kolesárová 2, Ištoňová, Beráneková, Sanislóová, Basová
Tréner: Juraj Probala, asistent trénera: Ivana Jalčová

Hodnotenie zápasu trénerom Jurajom Probalom:
Na prvý zápas turnaja sme sa veľmi tešili a aj napriek sile súpera sme chceli zabojovať o víťazstvo. Dievčatá si verili, určite veľmi túžili zvíťaziť a to sa podpísalo pod výsledok prvej štvtiny, ktorá rozhodla o celom zápase. Nervozita a vysoké očakávania nám od úvodu zviazali ruky. Keďže posledné tri štvrtiny sme statočne bojovali a uhrali vyrovnaný výsledok, rozdiel z prvej štvrtiny zostal aj na konci zápasu. Výsledok, prehra o 10 bodov so Slovanom sklamaním určite nieje a tešíme sa na ďalšie zápasy turnaja.

Hodnotenie zápasu hráčkami
Anna Kaliuzhna:
Zápas so Slovanom bol veľmi dôležitý pre naše družstvo. Poznali sme súpera a vedeli sme jeho silná aj slabé stránky. Počas celeho zapasu sme bojovali a snažili sa hrať dobre. Mali sme trošku problém s obranou a chýbala nám aj vypomoc zo slabej strany. Taktiež sme mali veľa nezmyselných strát, do ktorých nás donútil super. Ako hovori nas trener: " Musime hrať srdom a na ihrisku nechať svoju dušu". Preto, keď nam niečo nevyšlo tak sme to nevzdali a snažili sme sa. Výsledok o 10 bodov je pre nás dobrý a tešíme sa na ďalšie zápasy na turnaji.

Zuzka Zahornacká:
Do nášho prvého zápasu na turnaji sme vstúpili naladené na víťazstvo. Prvá štvrtina z našej strany nám nevyšla kvôli našim zbytočným chybám, čo sa odzrkadlilo na konečnom výsledku . Snažili sme sa so súperom držať krok počas celého stretnutia, no nepodarilo sa nám dobehnúť náskok Slovanu . Atmosféra na palubovke či na lavičke hráčok alebo divákov bola energická, veľakrát pomohla, no bohužiaľ súper zvládol situácie lepšie .

Timi Čatlošová:
Prvý zápas na finalovom turnaji sme odohrali s domacim Slovanom. Vedeli sme, že zápas nebude ľahky ale aj napriek tomu sme chceli vyhrať. Počas celeho stretnutia sme hrali so superom vyrovnaný zápas až na prvu štvrtinu, ktoru sme prehrali 15:6. Najväčší problem nam robili vysoké hráčky, ktore sme nevedeli ubraniť. V druhom polčase sa nam zápas už nepodaril otočiť, pretože nevedeli sme vymazať manko z prvej štvrtiny.

Sobota
Young Angels "Blue" Košice - ŠBK Spišská Nová Ves 57:54 (26:22)
Body: Bohušová 14 (8 dosk.), Virasztoová 11 (10 dosk), Čatlošová 10 (10 dosk.), Pahulyová 10 (6 dosk., 4 asist.), Beráneková 4, Kaliuzhna, Ištoňová, Kolesárová a Basová po 2, Burdová, Barabášová, Sanislová

Dnešný zápas bol priamim súbojom o tretiu priečku, ktorá by mala pre naše družstvo cenu zlata. Súper sa na nás pripravil a zaskočil nás nasadením a bojovnosťou, ktorá mu určite vo včerajšom zápase proti družstvu Yellow chýbala. Z našej strany vidina víťazstva a realita, že družstvo Spišskej včera totálne vyhorelo, nám dali pocit, že dnes sa zápas vyhrá sám, bez extra nasadenia. Z tohto pocitu sme dokázali vytriezvieť až v polčasovej prestávke, kedy sme sa otvorene porozprávali o športovom srdci a našej vôli pobiť sa o medailu. Za nástup do tretej štvrtiny patrí dievčatám pochvala a poďakovanie, keďže nám táto cast hry vyhrala celý zápas. Aj keď na konci nás super statočne doťahoval, víťazstvo sme si ustrážili a dovolím si tvrdiť, že sme zaslúžene zvíťazili. Sezónu už určite ukončíme s medailou na krku, čo je viac ako fantastické a veľmi sa tešíme.

Sofia Virasztóová:
Sobotňajší zápas na majstrovstvách SR bol pre nás najpodstatnejší. Vedeli sme, že ak domov chceme odísť s medailou, budeme musieť vyhrať. Preto sme do zápasu vstúpili s plným nasadením. Takmer celý priebeh zápasu bol veľmi vyrovnaný. Po polčase sme viedli o 4 body. Hrali sme tímovo, posúvali sme si loptu v útoku a taktiež sme si pomáhali v obrane. Mali sme veľa obranných doskokov a neumožnili sme súperovi druhú šancu vystreliť. V 3. štvrtine sme si po útočných doskokoch vytvorili vedenie o 9 bodov, čo nám pomohlo na konci zápasu, keďže v poslednej štvrine sme dostali veľa trojok a súper stiahol náš náskok len na tri body. V konečnom výsledku sme vyhrali 57:54. So sezónou sme veľmi spokojné, a teší nás tretie miesto na MSR.

Barbora Bohušová:
Súpera zo SNV už poznáme z niekoľkých spoločných zápasov, ale nikdy nevieme, čo od nich možeme očakávať. Ak sme chceli rozmýšľať nad minimálne tretím miestom, museli sme tento zápas vyhrať. Do zápasu sme nevstúpili veľmi dobre, strácali sme zbytočne veľa lôpt nezmyselnými prihrávkami, nepomáhali sme si v obrane a nehrali sme podľa našich predstáv. Počas prvého polčasu sme sa nepovzbudzovali a nepôsobili sme ako jeden tím. Do tretej štvrtiny sme vstúpili o niečo lepšie, boli sme viac koncentrované a lavička ožila. S povzbudzovaním to išlo o niečo ľahšie, padli nám aj nejaké strely a v obrane sme si viac pomáhali. Zápas bol náročný, ale užili sme si ho a vyhrali o 3 body.

Sandra Pahulyová:
Sobotnajší zápas proti Spišskej bol pre nás veľmi dôležitý. V tomto zápase nám išlo o bronzovú medailu. Od začiatku sme vedeli ,že zápas bude veľmi náročný . Súper nás mal dokonalo prečítané. Musím podškrtnúť,že bol veľmi pripravený . V tomto zápase sme museli byť sústredené a snažíť sa vymyslieť niečo nové, iné. V zápase sme spravili pár chýb . Vďaka naším chybám nám bol súper stále v pätach a neskôr sa  dostal aj do vedenia  . Polčas bol veľmi tesný . Do druhého polčasu sme vybehli na súpera a spravili si  náskok o pár bodov . Nakoniec sa nám podarilo tesne vyhráť. Bol to namáhavý zápas , ktorý sme spolu zvládli a zabezpečili si bronzovú medailu.

Nedeľa
Young Angels „Yellow“ Košice – Young Angels „Blue“ Košice 64:54 (35:31)
Body: Bohušová 15 (7 dosk.), Virasztóová 10, Čatlošová 7 (8 dosk.), Beráneková 6, Pahulyová 5, Basová 5, Ištoňová 3, Kaliuzhna 2, Zahornacká 1, Burdová, Barabášóvá, Sanislóová

Dnešný zápas o druhé a tretie miesto na turnaji by v prípade násho víťazstva znamenal druhú priečku v súťaži a to bola pre nás obrovská motivácia. Posledná skúsenosť z derby spred dvoch týždňov, ktoré sme prehrali tesne po predĺžení nám dodal sebavedomie na to, aby sme si verili aj dnes a pokúsili sa uspieť. Samozrejme, súper si na nás dal pozor a nepodcenil nás. Začiatok sme mali skvelý, kedy sme sa na chvíľku dostali do sedem bodového úniku čo bol úvod, ktorý sme si veľmi želali. Nakoniec sa však z víťazstva tešili favoriti stretnutia Yellow, ktoré po prepnutí na vyššie obrátky v tretej štvrtine prebrali pohodlne kontrolu nad celým stretnutím, dostali sa do 15 bodového vedenia a aj keď sme sa ešte dokázali priblížiť na 4 body, viac síl nám neostalo a prehrali sme stretnutie tak, ako aj so Slovanom, o 10 bodov. Výsledok je pre nás prijateľný a máme obrovskú radosť z bronzovej medaily.

Hodnotenie zápasov hráčkami
Ivana Sanisloová:
Vedeli sme, že tento zápas bude ťažký, ale aj cez to všetko sme sa chceli o to druhé miesto pobiť. Úvod nám vyšiel, no k záveru nás začali dobiehať a vytvorili si náskok, ktorý sme my už nevedeli zmeniť. Na turnaji sme napokon obsadili tretiu priečku, z ktorej sa veľmi tešíme. Myslím, že ako najmaldšie družstvo sme si vybudovali veľký rešpekt pred ostatnými súpermi a turnaj nám vyšiel, aj keď je jasné, že to mohlo dopadnúť aj lepšie. Všetkým babám ďakujem za celú sezónu, bojovnosť a kolektívnosť počas nej.

Sofia Beráneková:
Do posledného zápasu tejto sezóny sme išli s tým,že sa pokúsime vyhrať alebo súpera aspoň potrápiť. Vedeli sme,že tento zápas bude náročný a ,že do nás od začiatku pôjdu a nič nám nedarujú. Začiatok sme vyhrávali , no po nezmyselných chybách nás súper dobehol.Zle prihrávky , neodstavenie spôsobili ,že polčas bol vyrovnaný. Po polčase nás začali lepšie brániť , tlačili nás, kedy sme začali hrať nekoncentrovane . Vtedy si urobili väčší náskok . No po pár premenných strelách sme im boli v pätách znovu ale už sa nám nepodarilo zápas dotiahnuť do víťazného konca. Samozrejme ďakujeme trénerom za celú sezónu a za dosiahnutý výsledok.

Miriam Ištoňová:
Do posledného zápasu sme vložili všetky naše posledné sily s cieľom užiť si zápas a potrápiť súpera. Prvý polčas sa nám to celkom darilo. Rýchlymi protiútokmi a poctivým doskokom sme mali náskok skoro celý prvý polčas. V tretej štvrtine nás súper pritlačil a po našich chybách zo splašenosti dosiahol náskok až 15 bodov. Vo štvrtej štvrtine sme opäť zabojovali a zmenšili rozdiel iba na 5 bodov, ale zápas sa nám nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca. S celkovým tretím miestom sme však spokojné a sme veľmi vďačné za túto sezónu.

STARŠIE ŽIAČKY Young Angels 2003

ŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels 2003 Košice 41:49 (27:12)
Body: Kolesárová 14, Majorošová 10, Rebejová a Hermannová po 6
Tréner: Ivana Jalčová, asistent trénera: Tomislav Radoš

BAM Poprad - Young Angels 2003 Košice 39:70 (23:30)
Body: Kolesárová  16, Janíčková 13, Majorošová 10, Rebejová a Hermannová po 7

STARŠIE ŽIAČKY Young Angels 2004

BAM Poprad - Young Angels 2004 Košice 44:60 (24:22)
Body: Erdélyiová 18, Gumanová 17, Rosičová 8, Sabovčíková 7, Laubertová 4, Mackulínová 4, Olejníková 2
Tréner: Marián Matyáš, asistent trénera: Zuzana Bednáriková

ŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels 2004 Košice 53:36 (35:11)
Body: Erdélyiová 7, Rosičová 7, Laubertová 6, Holomaniová 4, Gumanová 4, Sabovčíková 4, Majerníková 3, Olejníková 1

Hodnotenie hráčky Laury Laubertovej:
Do zápasu proti Popradu sme nastúpili veľmi nekoncentrovane. Dostávali sme koše z nábehov zo slabej strany, a preto sme aj prehrali polčas. Do druhého polčasu sme nastúpili oveľa lepšie vykrývali nábehy a zlepšili hru a preto sme aj zápas vyhrali.

Zápas so Spišskou sme si prehrali sami naším nesústredením a nepočúvaním pokynov trénerov. Do druhého polčasu sme nastúpili agresívnejšie a dávali sme koše s rýchlych protiútokov. Zápas sme už nevedeli otočiť v náš prospech.

Hodnotenie trénerov:
V posledných zápasoch v tejto kategórii sme si chceli s chuti zahrať, vyskúšať veci čo trénujeme a získať istotu do ďalších zápasov, ktoré nás čakajú v žiackej kategórii. To sa nám však nie veľmi podarilo. V zápase s Popradom nám v prvom polčase robila problém obrana a vykrývanie nábehov zo slabej strany. Dievčatá boli nesústredené, málo dôrazné v obrane. V druhom polčase však už nastúpili, tak ako to od nich vyžadujeme - aktívna obrana a hra rýchlo dopredu, čo im nakoniec zabezpečilo víťazstvo.

V nedeľu nás čakal ťažší súper, Spišská Nová Ves. Opäť sme nastúpili na zápas nedôrazne, ospalo a súper to dokonale využil. Stiahnutou obranou a zdvojovaním v prvej štvrtine nám brali ľahko lopty a dávali jednoduché koše. Štvrtinu sme nakoniec prehrali 21:4, prvý polčas až 35:11 a to rozhodlo o celom zápase. Postupne sme sa síce zlepšovali, ale nepodarilo sa nám výrazne skresať náskok súpera. Dúfame, že tieto zápasy dievčatá správne namotivujú na záver sezóny, aby už nepredali svoju kožu tak ľahko.

STARŠIE MINI Young Angels 2006 Blue

ŽBK Rožňava - Young Angels 2006 Blue KE 26:34 (10:22)
Body: Fleischerová 8, Pomothyová 6, Rusinková 6, Lukáčová 4, Karafová 4, Výravcová 2, Mochnacká 2, Koperová 2
Tréner: Petra Dvorščáková

ŽBK Rožňava - Young Angels 2006 Blue KE 29:42 (9:14)
Body: Fleischerová 11, Pomothyová 8, Mochnacká 6, Lukáčová 5, Koperová 5, Výravcová 4, Bindasová 2, Neradová E. 1

Vyjadrenie trénerky Petry Dvorščákovej:
V nedeľu sme dohrávali dva odložené zápasy pre chorobu súpera v Rožňave. Oba zápasy sme našťastie vyhrali a tým sme si poistili postup aj túto sezónu na finálový turnaj MSR. Sme veľmi radi, že sa nám to aj napriek obrovským výpadkom podarilo a taktiež, že sme súpera na ich domácej palubovke zdolali. Teší nás to o to viac, že súper chcel bojovať o postup proti pravidlám. Bohužiaľ, je veľmi smutné, že kompetentní aj tohto družstva spomínaného klubu pokračujú v takýchto krokoch. Myslím si, že pravidlá sú stanovené na to, aby sa dodržiavali, no nájdu sa aj takí, čo si ich vysvetľujú po svojom. A bohužiaľ v týchto zápasoch natrafili na nesprávných. Prišiel na psa mráz a to čo sa celú sezónu podarilo tentokrát nevyšlo. Liga oproti minulej sezóne už ako tak vyzerala, boli sme radi, že pribudli ďalšie družstvá a už to vyzeralo ako skupina Východ a nie skupina Košice. No bohužiaľ jedno družstvo vystupuje s max. počtom 8 a iné zas so staršími dievčatami. V mojich očiach sa mienka trošku pozmenila a ako sa hovorí "dôveruj, ale preveruj".

MLADŠIE MINI Young Angels 2007 Yellow

Young Angels 2007 Yellow - CBK 2007 Košice  34:9  (8:0, 9:5, 7:2, 10:2)
Body:  Štecová 6, Bucková 6, Harčarová 5, Lániková 4, Tomášová 4, Kullová 4, Hírešová 3, Konopásková 2
Tréner: Milan Mišinský, asistent: Richard Pavľak

Young Angels 2007 Yellow - CBK 2007 Košice  27:12  (5:7, 6:0, 8:4, 8:1)
Body: Štecová 6, Tomášová 5, Harčarová 5, Lániková 4, Hirešová 3, Bucková 3, Konopásková 1

Vyjadrenie trénera:
V oboch stretnutiach dievčatá previedli veľkú bojovnosť čo viedlo k ich víťazstvu,za čo im gratulujem. Do stretnutí nastúpili ,že chceli odplatiť prehru z pred týždňa,dôkladne bránili a umnou hrou dokázali dať kôš. U dievčat bolo pozorovať ,že ak trénujú tak sa vedia presadiť v hre jedna na jednu a úspešne dať kôš.Teraz ich čaká len trénovať a trénovať,aby v budúcej sezóne boli ešte úspešnejšie... Ďakujem

MLADŠIE MINI Young Angels 2007 Blue

Young Angels 2007 Blue – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 52:12 (24:6)
Body:  Šedivá 26, Fančovičová 6, Slivkárová 6, Mandelíková 4, Lukčová 2, červeňáková 2, Ďuricová 2, Koperová 2, Dubecká 2
Tréner: Petra Sukubová

Young Angels 2007 Blue – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 41:16 (21:8)
Body:  Šedivá 17, Fančovičová 6, Lukčová 4, Slivkárová 4, Koperová 4, Ďuricová 2, Neradová 2, Mandelíková 2

Vyjadrenie trénerky Petry Sukubovej:
V oboch zápasoch sme hrali v útoku veľmi nedisciplovane. Dievčatá si nepresne prihrávali, nabiehali si všetky naraz alebo ani jedna a nepremenili sme veľa rýchlych protiútokov. V obrannej činnosti musím však dievčatá pochváliť. Pomáhali si, mali správne postavenie a odstavovali. Pochváliť chcem Katku Šedivú, ktorá v oboch zápasoch výborne doskakovala a väčšinu bodov dala po útočnom doskoku.