YAKE Blue 2007 nedali Starej Ľubovni šancu

Autor: Petra Dvorščáková

Young Angels 2007 Blue Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 56 : 6 (23:2, 29:4, 4:0, -:-)
Body: Mandelíková 13, Dubecká 10, Slivkárová 6, Frigová 4, Maximová 4, Jakabová 4, Čatlošová 3, Kaňuchová 2, Hudecová 2, Neradová V. 2, Neradová E. 2, Lukčová 2, Kulanová 2
Trénerka: Petra Dvorščáková, Asistent trénerky:  Radko Dvorščák

Young Angels Blue 2007 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 61 : 10 (18:6, 14:4, 19:0, 10:0)
Body: Dubecká 16, Mandelíková 8, Frigová 8, Slivkárová 6, Čatlošová 5, Kaňuchová 4, Lukčová 4, Jakabová 2, Hudecová 2, Neradová E. 2, Kulanová 2, Maximová 2

Hodnotenie hlavnej trénerky Petry Dvorščákovej:
Počas uplynulého víkendu sme zahájili odvetnú časť v súťaží Starších mini žiačok. Keďže sme so súperom už hrali, tak sme vedeli čo môžeme približne očakávať. Do zápasu sme nastúpili sústredene a odhodlane odohrať čo najlepšie. Aj napriek malým chybám sme pozíciu favorita potvrdili už po prvej štvrtine prvého zápasu. Súperovi sme nič nedarovali, čo sa odzrkadlilo už na polčasovom výsledku. Druhý polčas sme už hrali uvoľnene a aj vďaka tomu sa podarilo skórovať každej hráčke ešte "v riadnom" hracom čase.

Začiatok druhého zápasu bol z našej strany nekoncentrovaný a poplašený, takže našu hru sme začali predvádzať až po niekoľkých minútach. Koniec koncov sme zápas zvládli a tiež ho doviedli do víťazného konca. Verím, že si každá z chuti zahrala a zobrala maximum aj z takýchto zápasov.