YOUNG ANGELS KOŠICE U18 – VILNIUS (LTU) 65:40 (28:26)
Body: Kristlová 13, Kaliuzhna 10, Malicová 7, Harčárová 6, Spišiaková 6, Ištoňová 6, Mišinská 6, Hermannová 5, Kolesárová 4, Janíčková 2

YOUNG ANGELS KOŠICE U18 – IKSKILE (LAT) 98:32 (49:13)
Body: Kaliuzhna 22, Kristlová 19, Mišinská 14, Kolesárová 13, Spišiaková 10, Ištoňová 8, Malicová 8, Harčárová 2, Janíčková 2, Hermannová

YOUNG ANGELS KOŠICE U18 – SKS WARSZAWA (POL) 94:24 (42:15)
Body: Kaliuzhna 23, Kristlová 18, Kolesárová 14, Spišiaková 11, Ištoňová 7, Hermannová 7, Malicová 7, Harčárová 5, Mišinská 2

YOUNG ANGELS KOŠICE U18 – SOKOLOW PODLASKI (POL) 69:48 (35:19)
Body: Kaliuzhna 21, Kristlová 13, Kolesárová 9, Malicová 8, Ištoňová 4, Mišinská 4, Hermannová 4, Harčárová 4, Spišiaková 2

„Memoriál manželov Olesiewiczových má už pevné miesto v našom predsezónnom programe. Po minuloročnom triumfe, sme cestovali do Warszawy v pozícii favorita, čo sme napokon výborným herným prejavom potvrdili aj na ihrisku. Prvý zápas určite ovplyvnila dlhá cesta do hlavného mesta Poľska, obe družstvá mali ťažké nohy. Vstup do zápasu bol v našej réžii, no súper do polčasu vyrovnal, keď využíval najmä výškovú prevahu. Druhý polčas však fyzicky odpadol a séria našich rýchlych protiútokov zlomila zápas v náš prospech. Výborný výkon podala Emčo Hermannová, ktorá svojou tesnou obranou odpojila rozohrávačky súpera a vytvárala pozície pre svoje spoluhráčky. Sobotňajší program nám priniesol dve vysoké výhry, keď sme hlavne v obrane dominovali a náš rýchly prechod bolo pre súperov ťažké zastaviť. Baby si z chuti zahrali a šetrili sily na nedeľné finále.

Prvý polčas finále priniesol z našej strany najlepší výkon na turnaji. Výborne sme bránili, a disciplinovane sme realizovali naše útočné systémy a po šnúre 15:0 sme v polovici druhej štvrtiny viedli 28:8. Súper hlavne po prestávke ukázal, prečo na turnaji neprehral a v poľskej súťaži patrí medzi popredné družstvá. Vystupňoval agresivitu, a sériou získaných lôpt a protiútokov stiahol náš náskok v 26.minúte na 43:38. Trojka Emy Malicovej a štyri body Verči Harčárovej nás upokojili a posledná časť zápasu už bola jasne v našej réžii.

Naše víťazstvo na turnaji podtrhli ešte nominácie Ani Kaliuzhnej do All Stars turnaja a cena MVP pre Vandu Kristlovú.“