daruj 2%

Výsledky odohratých zápasov Young Angels Academy počas víkendu (23.-25.02.2018)

Autor: youngangels.sk

Prinášame výsledky odohratých zápasov jednotlivých družstiev Young Angels Košice počas uplynulého víkendu.

JUNIORKY Young Angels Blue 

YOUNG ANGELS KOŠICE BLUE - BK ZŠ ZVOLEN 60:46 (25:26)
Body: Kaliuzhna 14, Čatlošová 10, Kolesárová 8, Virasztoová 7, Záhornacká a Burdová po 6, Sanisloová 5, Beráneková 4, Pahulyová S., Barabášová
Tréner: Juraj Probala

HODNOTENIE ZÁPASU TRÉNEROM JURAJOM PROBALOM:
V prvom rade gratulujem dievčatám k dôležitému víťazstvu. Za poctivu prácu a výkon v druhom polčase si ho určite zaslúžili. V prvom polčase sme mali zviazané ruky, robili sme vela zbytočných chýb a mali sme aj pár zbrklých zakončení, ale to všetko pripisujem tomu, že sme si uvedomovali dôležitosť tohto stretnutia. V podstate, my sa už v tejto časti sezóny pripravujeme poctivo na každý nasledujúci zápas. Nemožeme pozerať  veľmi do dialky, aj keď nezabúdame, čo chceme ako družstvo dosiahnuť. Keďže nám v minulom roku ušlo niekoľko stretnutí, ktoré sme mohli vyhrať, potrebujeme zbierať body práve v takýchto zápasoch ako bol aj dnešný a víťazstvo vyšším rozdielm ma teší dvojnásobne.

HODNOTENIE VERONIKY KOLESÁROVEJ:
Vedeli sme že tento zápas bude jeden z tých kľúčových v tejto sezóne. V prvom polčase nám zväzovala ruky mierna nervozita. Nepremieňali sme strely z vonku a takisto sme neplnili pokyny v obrane. Po polcasovej prestávke sme si povedali že musime pritvrdiť. V 3. a 4. štvrtine sa nám podarilo vytvoriť si náskok, no zbytočnými chybami sme im dali príležitosť vrátiť sa naspäť do zápasu. Nakoniec sme vyhrali väčším rozdielom z čoho sme veľmi radi.

HODNOTENIE SOFIE VÍRASZTOOVEJ:
Tento zápas bol pre nás veľmi dôležitý, pretože jeho výhra nás posunula bližšie k nášmu cieľu. Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný, súper bol rýchly a my sme ho nestíhali v obrane. Nedarilo sa nám premieňať takmer žiadne šance a preto po druhej štvrtine Zvolen vyhrával o 1 bod. Do druhého polčasu sme vstúpili s väčším nasadením, mali sme výrazné zlepšenie v obrane a rýchlymi protiútokmi sme sa dostali do vedenia. Z konečného výsledku sa veľmi tešíme.

KADETKY Young Angels

BK ZŠ Zvolen - Young Angels Košice 48:62
Body: Čatlošová 13, Kolesárová 12, Kaliuzhna 11
Tréner: Tomislav Radoš, asistent trénera: Ivana Jalčová

Ema Malicová:
Vedeli sme že Zvolen sa zlepšil, keďže to v posledných zápasoch ukázal, preto sme tohto súpera nechceli podceniť, a však polčas bol vyrovnaný, za čo sme si mohli samy, a to vďaka vlastným chybám, nekoncentrovanosti a podceneniu. Druhý polčas bol o čosi lepší keďže sme si urobil aj väčší náskok, ale stále tam boli zbytočné chyby. Zápas nám nevyšiel aj napriek výhre, a preto si z toho musím zobrať hlavne dobré veci a na horších popracovať a odstrániť ich.

BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels Košice 58:39
Body: Čatlošová 10, Kaliuzhna 7, Jendrichovská 6
Tréner: Tomislav Radoš, asistent trénera: Ivana Jalčová

Tereza Schreiberová:
Do zápasu sme vstúpili s tým, že chceme Bystricu poraziť ako sa nám to podarilo v predošlom spoločnom zápase. No už od začiatku sa nám to nedarilo. Nekomunikovali sme v obrane a už po štyroch minútach sme prehrávali o desať bodov. Podarilo sa nám to dohnať a po druhej štvrtine bol stav na našej strane. Do druhého polčasu sme vstúpili nekoncentrovane a zbytočnými stratami nám dával súper ľahké koše z pod koša. Vybudovali si náskok a my sme to už nedokázali dotiahnuť ,práve naopak ich vedenie sa iba zvyšovalo. Určite nás táto prehra bude ešte dlho mrzieť ,no musíme to hodiť za hlavu lebo nás čakajú ešte ďalšie dôležité zápasy.

Young Angels2006 Blue

BKM Bardejov - Young Angels 2006 Blue KE
o výsledku rozhodne hracia komisia
Tréner: Petra Dvorščáková

BKM Bardejov - Young Angels 2006 Blue KE 
o výsledku rozhodne hracia komisia
Tréner: Petra Dvorščáková

Vyjadrenie trénerky Petry Dvorščákovej:
V nedeľu sme zahájili odvetnú časť. Zápasy sme odohrali v Bardejove, kde sme uspeli bohužiaľ len z polovice. Trvalo nám dlhšie kým sme sa "rozbehli" no v druhom polčase prvého zápasu to konečne prišlo. Baby začali plniť pokyny trénerky a hneď sa to na ihrisku aj odzrkadlilo. Dokázali sme štvrtinu uhrať 18:1 v náš prospech. Tento náskok sme si udržali a zápas zaslúžene vyhrali. 

Ešte v prvej štvrtine druhého zápasu sme ako tak v nasadenom trende pokračovali, no prišla druhá zlomová štvrtina a dokázali sme ju 1:16 prehrať. Dievčatám nemôžeme uprieť snahu v druhom polčase, nechýbalo veľa a aj tento zápas by vyhrali, ale maličkosti rozhodli v prospech súpera. Veľmi ma mrzí, že máme obrovské výkyvy vo veľmi krátkom časovom úseku. Dúfam, že sa to v ďalších zápasoch zlepší.

 
Fakturačné údaje

YOUNG ANGELS ACADEMY, o.z.
Sídlo: Werferova 3, 040 11 Košice

IČO: 503 920 69
DIČ: 2120342070

Peňažný ústav: Tatrabanka a.s.
IBAN: SK05 1100 0000 0029 4102 7028
SWIFT: TATRSKBX

Transparentný bankový účet

bankové spojenie:
Slovenská sporiteľňa, a.s.

IBAN: SK 51 0900 0000 0051 3666 9005

Kontaktné osoby

Hana Jendrichovská
štatutárny orgán občianskeho združenia
E-mail: info@youngangels.sk

Tomáš Drankaľuk
manažér mládeže
tel.: +421 908 994 605

Tel./sekretariát: 055 2850020 kl. 242