Young Angels 2004 Blue – BK AŠK Lokomotíva Sereď 48:43 (18:25)
Body: Laubertová 12, Tresová 10, Mašlanková 7, Majorošová 7, Staníková 4, Mačičáková 2, Harvánková 2, Kobularčíková 2, Chovaníková 2.

CBK 2004 Košice – Young Angels 2004 Blue 46:33 (21:21)
Body: Majorošová 11, Mašlanková 4, Mačičáková 4, Laubertová 4, Kollárová 3, Chovaníková 3, Tresová 2, Harvánková 2.

Young Angels 2004 Blue – Piešťanské Čajočky 47:22 (23:14)
Body: Chovaníková 10, Tresová 7, Majorošová 5, Findriková 4, Staníková 4, Mašlanková 4, Laubertová 4, Kollárová 3, Viznerová 3, Mačičáková 2, Mullerová 1.

Slávia Trnava – Young Angels 2004 Blue 49:45 (26:25)
Body: Majorošová 19, Laubertová 6, Tresová 5, Staníková 4, Harvánková 4, Mašlanková 2, Mačičáková 2, Kubularčíková 2, Chovaníková 1.

Young Angels 2004 Blue – Young Angels 2004 Yellow 29:34 (22:14)
Body: Majorošová 7, Mačičáková 5, Laubertová 5, Mašlanková 3, Findriková 2, Chovaníková 2, Kollárová 2,Harvánková 2, Tresová 1.

Vyjadrenie trénerov

Vedeli sme, že zápas so Sereďou je pre nás veľmi dôležitý nielen preto, že je prvý, ale väčšina našich dievčat nemala žiadnu alebo mala minimálnu skúsenosť so záverečným turnajom. Prvý polčas sme hrali veľmi ustráchane a robili zbytočné chyby. V druhom polčase sa náš herný prejav zlepšil. Stres opadol a hrali sme rýchlejšie v útoku, stratili menej lôpt a doskok pod našim košom bol výborný.

V druhom zápase s CBK sme hrali 3 vyrovnané štvrtiny. Súper po polčasovej prestávke urobil 15 bodovú šnúru a doslova rozhodol zápas. My sme sa spamätali až v 6 minúte a už sme nedokázali ubrať z náskoku CBK.

V zápase s Piešťanskými Čajočkami dievčatá od začiatku plnili, čo im bolo v šatni povedané. Zápas sa zlomil paradoxne v 3. štvrtine (17:4), ktorá nám práve s CBK ušla. Mrzieť nás môže vysoký počet stratených lôpt (10 v 1.štvrtine).

Posledné dva zápasy s Trnavou a Young Angels 2004 Yellow boli z našej hernej stránky najlepšie, ale ani jeden sme nedokázali na konci zápasu zlomiť na našu stranu. Dievčatám snahu uprieť nemôžeme. V obidvoch zápasoch rozhodla posledná minúta zápasu. Náš najväčší problém bol dať kôš. Pekne zahrané akcie, individuálne úniky hráčok, rýchle protiútoky sme nedokázali premeniť a odskočiť súperom. Dať 1 bod počas tretiny na víťazstvo stačiť nemôže.

Celkovo záverečný turnaj hodnotíme veľmi pozitívne, aj keď na dievčatách vidieť sklamanie. Za jeden rok urobili obrovský krok vpred a veríme, že na ďalšiu sezónu ich výkon bude rovnako rýchlo napredovať.