U. S. Steel Košice

U15/VIDEO: Ďalšia tesná prehra

Autor: youngangels.sk

Po včerajšom neúspešnom štvrťfinálovom súboji proti Trnave, skončilo to o dva body po predĺžení, čakal na naše staršie žiačky zápas v skupine o 5. až 8. priečku, súperkami im boli dievčatá z Bratislavy.

A je veĺká škoda, že vcelku slušne rozohratý zápas skončil napokon opäť tesnou prehrou našich farieb. Ešte v polčase dievčatá vyhrávali o tri body, no po záverečnom hvizde svietila na tabuli prehra práve o tri body. Zajtra si zxahrajú o konečnú 7. priečku.

M-SR Staršie žiačky U15, Poprad 2024

Sobota, 08.06.2024 – o 5. až 8. priečku

BK Slovan Bratislava – YOUNG ANGELS Košice 45:42 (21:24)
Bratislava: Kabinová 21, Hladká 13 /10 doskokov/, Mikulová 8, Karasová 1, Hambálková 0 (Pavleová 2, Nagyová, Ševčíková a Miklovičová po 0)
Košice: Daduláková 13, Juhászová 10, Pomothyová 6, Hudáková a Czakóová po 2 (Virasztóovaá 5, Sabová 4, Mantičová, Černoková, Vasková, Daru, Grelová , Antalová a Krestová po 0)
TH: 12/26 - 5/10, trojky: 5/16 - 1/10, fauly: 14 - 20, štvrtiny: 13:11, 8:13, 17:8, 7:10
Rozhodovali: Alena Kováčová, Martina Fanfara, Martin Matejčik